Trzech zawodników wskakuje do karty walk gali w Płocku

Górniak, Witos i Pawlak zawalcza na gali w Orlen Arenie

Karta walk zbliżającej się gali wzbogaciła się o trzy bardzo ciekawe nazwiska. 17 grudnia w Orlen Arenie wystąpią Denis Górniak, Łukasz Witos i Artur Pawlak. Wszystkich tych zawodników mieliśmy już okazję oglądać na naszych galach. Denis Górniak debiutował na gali w Chorzowie, gdzie błyskawicznie poddał rywala z Ukrainy, a na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Łukasza Kapsę. Zawodnik Fight Club Bytom miał wystąpić na gali w Krakowie. W tych pojedynkach Denis startował w wadze półciężkiej, jednak jego najbliższe starcie odbędzie się w wadze ciężkiej.

 

Łukasz Witos z bardzo dobrej strony pokazał się na gali w Bielsku-Białej, gdzie w pierwszej rundzie poddał Michała Labusa. Zawodnikowi Spartakusa Zakopane zdecydowanie posłużyło zejście do niższej kategorii wagowej. W wadze półśredniej może być jednym z ciekawszych zawodników w Polsce.

 

Artur  Pawlak na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Marcina Pawłowskiego. „Ciastek” to zawodnik, który prezentuje bardzo agresywną stójkę, swoje dwie ostatnie walki wygrywał przez KO w pierwszej rundzie. Jego plan na najbliższą walkę z pewnością będzie podobny.

 

Bilety na galę Spartan Fight 6 w cenie 40zł dostepne TUTAJ, w salonach EMPIK oraz w salonikach STS.

Data dodania
31 Październik 2016
Powrót
Aktualności
Trzech zawodników wskakuje do karty walk gali w Płocku
31.10.2016
Górniak, Witos i Pawlak zawalcza na gali w Orlen Arenie
czytaj więcej
Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na galę Spartan Fight 6
28.10.2016
Bilety w cenie 40zł już w sprzedaży!
czytaj więcej
Królik vs Łęczycki
27.10.2016
Michał Królik na gali w Płocku zmierzy się z Łukaszem Łęczyckim
czytaj więcej
Zobacz wszystkie
Partnerzy Medialni
Sponsorzy