Stefan Zvijer rozpoczał przygotowania do SF 4

Utalentowany Serb wypowiedział sie ostatnio o swojej walce na gali w Bielsku

Na gali Spartan Fight 4 zobaczymy kilku zagranicznych zawodników. Jednym z nich jest utalentowany Serb Stefan Zvijer, który jest jak dotąd niepokonany w pięciu zawodowych walkach. 6 sierpnia w Bielsku-Białej zmierzy się z doświadczonym Mariuszem Radziszewskim. Stefan powiedział ostatnio kilka zdań o swoich przygotowaniach, o rywalu, a także o Polsce i naszej federacji.

 

O swoich przygotowaniach do walki

 

Miałem kontuzję klika tygodni temu i nie trenowałem prawidłowo, ale jest lepiej. Teraz trenuję dwa lub trzy razy dziennie, a moja forma i psychika mają się świetnie. Przygotowania do mojej walki odbywały się w Ljubljanie w Słowenii. Trenuję w najlepszej siłowni w Słowenii - T'nT. Moim trenerem jest Tomislav Sude. Jak powiedziałem, moje przygotowania były świetne, ale jeszcze trochę czasu pozostało. Kiedy będzie już blisko, będę gotowy na swojego przeciwnika psychicznie.

 

O Mariuszu Radziszewskim

 

Wiem, że jest on bardzo doświadczonym i niebezpiecznym zawodnikiem. Miał kilka trudnych walk, z bardzo dobrymi wojownikami i pokazał się dobrze, więc spodziewam się bardzo twardej walki. Doświadczenie jest jego największym atutem w tej walce, ale ja jestem niepokonany nie bez powodu. On nie jest głodny sukcesu jak ja i to dlatego mam zamiar wygrać tą walkę.

 

O Polsce i o Spartan Fight

 

Nigdy nie miałem okazji odwiedzić Polski. Wiadomo, że Polska ma kilku najlepszych zawodników w Europie, więc będę oglądał polską scenę MMA. Poza tym nie wiem zbyt wiele o Polakach i o twoim kraju, ale nie mogę się doczekać, aby im się pokazać. Spartan Fight wygląda świetnie, poza tym mam nadzieje, że jak pokonam Mariusza, będę w stanie walczyć w Polsce ponownie.

 

O roli faworyta

 

Nienawidzę być faworytem w swoich walkach. Mimo to jest to miłe uczucie, że ludzie mają wiarę w moje umiejętności, ale to dodaje jeszcze większego stresu.

 

Rozmawiał Arkadiusz Hnida (sportywalki.org)

Data dodania
06 Lipiec 2016
Powrót
Aktualności
Balde kontuzjowany. Nowy rywal Shemetova
25.07.2016
Dovletjan Yagshimuradov będzie przeciwnikiem Rosjanina
czytaj więcej
Sabadash rywalem Cholewy
24.07.2016
Zawodnik z Ukrainy zastąpi Teo Radnicia
czytaj więcej
Spartanie wkroczą do Spodka!
22.07.2016
Gala Spartan Fight 5 odbędzie się 10 września w katowickim Spodku
czytaj więcej
Zobacz wszystkie
Partnerzy Medialni
Sponsorzy